Koku ve kokunun insan etkileri üzerinde çeşitli ürünler üreten firmamız; her kokunun insana farklı bir ruh hali kattığını savunmaktadır. Sektörlere ve alanlara özel koku üretmekteyiz. Ürettiğimiz kokuların alanınıza yakışacak şekilde sunmayı unutmamaktayız.

Koku alma duyusu ile hatırlanan anıların, görme ve işitme duyuları ile hatırlanan anılara oranla çağrışım gücü daha kuvvetlidir.

Araştırmalar gösteriyor ki kokusunu aldığımız herhangi bir şeyi hatırlama oranımız , gördüğümüz veya duyduğumuz bir şeyi hatırlamamıza oranla yüz kat daha fazla. Duygular ile direkt iletişim içerisinde olan kokular; tüketicinin zihninde kalıcı bir yer kazanır.

IFRA onaylı, %100 bitkisel özler kullanarak ; Türkiye’nin önde gelen firmalarının kurumsal kokularını tasarlayan RedBlack, aynı zamanda Türkiye’nin de lider kurumsal kokulandırma firması konumuna gelmiştir.

Üretici firma olmanın verdiği bilgi birikimi ve donanım gücü avantajlarını arkasına alarak profesyonel ortam kokulandırma hizmeti sağlayan RedBlack, cihazlarında iki yıl garanti güvencesi vermektedir. Türkiye genelinde, satış ve kiralama sonrası yedek parça ve onarım, periyodik bakım ve değişim hizmeti gibi teknik destekleri de kendi servis ekibi tarafından sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiği her alanda dünyanın önde gelen firmaları arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünleri kaliteli üretmek, uygun fiyatla sunmak ve en hızlı şekilde ulaştırmak; Karlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak.